Nie można zainstalować sterowników karty graficznej

Nasz serwis laptopów przedstawia kilka porad które mogą być przyczyną występowania tego problemu:

Możliwa przyczyna:

- Zimne luty między układem a płytą główną lub kartą graficzną.

- Uszkodzenie układu graficznego (szczególności w układach nVidia).

Możliwe rozwiązania:

- Jeśli nie jest to układ firmy nVidia i układ nie jest na liście układów w których stwierdzono wady fabryczne można wykonać reballing. To powinno rozwiązać problem.

- Jeśli jest to układ firmy nVidia należy wymienić cały chip na nowy pozbawiony wady fabrycznej, produkowany po 2010 roku. Reballing w tym przypadku może rozwiązać problem ale tylko na kilka miesięcy, po czym problem znów wróci.

Przestroga:

Należy zwracać uwagę komu zlecamy wymianę układu lub reballing i czy przede wszystkim taka osoba lub firma posiada odpowiedni sprzęt do wymiany układów BGA i wiedzę na ten temat. Bez tego można w najlepszym przypadku uszkodzić układ i płytę główną a w najgorszym uszkodzić nieodwracalnie płytę główną.

 

Witamy!

 

 

 

 

 

  Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej! Mamy nadzieję, że dzięki umieszczonym na niej informacjom będą Państwo mogli lepiej zapoznać się z naszą ofertą oraz znajdą odpowiedzi na swoje pytania.

 

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt do serwisu.

tel. 570 560 590 
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

  

 

 

Body
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Slideshow
Background Color
Background Image
Footer
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image