Odzyskiwanie danych Kielce

Uszkodzenia dzielimy na logiczne i fizyczne. Uszkodzenia logiczne są to uszkodzenia które 95% są możliwe do odzyskania pod warunkiem, że nie nadpisywaliśmy danych na nośnik po uprzednim utraceniu ich. Istnieją również uszkodzenia dużo bardziej poważniejsze, zwane uszkodzeniami fizycznymi. Zaliczamy do nich uszkodzenia mechaniczne spowodowane upadkiem dysku z wysokości (skutek: uszkodzenie głowicy).

Jeśli więc utraciłeś dane np. przez przypadkowe skasowanie lub sformatowanie dysku, najlepiej odepnij go od laptopa/komputera i zanieś do profesjonalnego serwisu, możesz w ten sposób ułatwić odzyskiwanie danych z Twojego nośnika.

W zakresie odzyskiwania danych współpracujemy z najlepszymi, potwierdzeniem jest otrzymany certyfikat oraz udział w szkoleniu światowego lidera w odzyskiwaniu danych firmy Kroll Ontrack:

Koszt odzyskiwania danych:

Uszkodzenia logiczne: od 50zł netto do 1500zł netto (diagnoza 0zł nie ma obowiązku korzystania z naszych usług)

Uszkodzenia fizyczne: od 200zł netto do 2500zł netto (diagnoza 0zł tylko w przypadku korzystania z naszych usług bądź w przypadku braku możliwości odzyskania danych. W przypadku rezygnacji z odzyskiwania po przesłanej wycenie koszt 200zł netto.

 

Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66, par. 1 Kodeksu Cywilnego.

 

Witamy!

 

 

 

 

 

  Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej! Mamy nadzieję, że dzięki umieszczonym na niej informacjom będą Państwo mogli lepiej zapoznać się z naszą ofertą oraz znajdą odpowiedzi na swoje pytania.

 

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt do serwisu.

tel. 570 560 590 
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

  

 

 

Body
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Slideshow
Background Color
Background Image
Footer
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image