Programowanie kości biosu w laptopie

Programowanie biosu na zewnętrznym programatorze jest niezbędne do poprawnej pracy laptopa po wcześniejszym niepowodzeniu aktualizacji biosu. Należy w pierwszej kolejności odnaleźć na płycie głównej układ odpowiedzialny za bios. Po wylutowaniu kości biosu należy dobrać odpowiedni wsad do danej płyty. Jeśli dobierzemy zły wsad - bios się nie włączy. Następnym krokiem po zaprogramowaniu biosu jest jego wlutowanie. Po poprawnym zaprogramowaniu i wlutowaniu układu - bios powinien działać właściwie. 

Jeśli nie możesz sobie poradzić z biosem możesz zgłosić się do nas.

Wymiana ekranu w laptopie

Oferujemy wymianę ekranów/matryc we wszystkich modelach laptopów. Posiadamy wiele różnych matryc na miejscu, co przyśpiesza proces naprawy sprzętu. Montujemy nowe lub używane matryce odpowiednio z 3 i 12 miesięczną gwarancją w zależności od wyboru klienta. Wystawiamy faktury VAT.

Wymiana wentylatora w laptopie

Jeśli Twój wentylator w laptopie zaczyna głośno pracować i buczeć, czas pomyśleć o konserwacji wentylatora i układu chłodzenia. W przypadku silnych zabrudzeń uszkodzeniu mogą ulec łożyska w wentylatorze. Skutkiem będzie głośniejsza praca niż zawsze. Wówczas wentylator nadaje się do wymiany na inny sprawny.

Wymiana procesora w laptopie

Wymiana procesora w laptopie może być konieczna w następujących przypadkach:

- laptop włącza się ale jest czarny ekran,

- laptop piszczy wydaje dźwięki,

- laptop restartuje się,

- laptop zawiesza się.

Są to typowe usterki uszkodzonego procesora jednak może też być uszkodzony inny podzespół laptopa. Jeśli wymiana procesora nie rozwiązuje problemu należy sprawdzić pozostałe układy na płycie głównej.

Naprawa uszkodzeń mechanicznych w laptopach

Zajmujemy się naprawą uszkodzeń mechanicznych w laptopach. Naprawiamy laptopy po upadku, po złamaniu obudowy, złamaniu matrycy, połamaniu ramki matrycy i klapy. Do napraw stosujemy części nowe lub używane w zależności od decyzji klienta.

Najczęstsze usługi

Witamy!

 

 

 

 

 

  Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej! Mamy nadzieję, że dzięki umieszczonym na niej informacjom będą Państwo mogli lepiej zapoznać się z naszą ofertą oraz znajdą odpowiedzi na swoje pytania.

 

Zapraszamy do współpracy.

Kontakt do serwisu.

tel. 570 560 590 
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

  

 

 

Body
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Slideshow
Background Color
Background Image
Footer
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image